Široká nabídka

V nabídce máme širokou škálu rozměrů a dezénů pneumatik od světových výrobců.

nokian-tyres.gif, 1,4kB hankook.gif, 1,0kB barum.gif, 748B bridgestone.gif, 856B continental.gif, 913B dunlop.gif, 1020B firestone.gif, 753B goodyear.gif, 1,2kB kleber.gif, 1,2kB michelin.gif, 1,4kB mitas.gif, 1,4kB pirelli.gif, 600B uniroyal.gif, 1,3kB yokohama.gif, 858B

sipka.gif, 72B Nabízíme kompletní pneuservis s možností uskladnění pneumatik

Servis

V roce 2011 jsme vstoupili do mezinárodního řetězce pneuservisů VIANOR, který má více než 700 zastoupení po celém světě. Majitelem značky VIANOR je finská společnost Nokian Tyres. Tento krok nám zajistil přístup k nejmodernějším technologiím v oblasti pneumatik, ať již v prodeji nových pneu, ale i jejch oprav a údržbě. Též jsme získali zázemí silné nadnárodní společnosti, pravidelné školení mechaniků a prodejců.

Síť servisů VIANOR, která se právě v České republice buduje, umožní efektivní obsluhu zákazníků s regionální i celorepublikovou působností (Fleet servis).

Nabízíme kompletní služby našeho pneuservisu pro firmy i veřejnost. Kromě pneuservisu se též zabýváme drobnými opravami formou rychloservisu. V našem sortimentu najdete nové pneumatiky, hliníková (alu) kola, ocelové disky, autobaterie, ozdobné kryty kol - poklice, výfuky, tažné zařízení, náhradní díly, spojky, brzdové kotouče a destičky, plnění a údržba klimatizací, diagnostika vozidel, příprava na Měření emisí a STK, výměny olejů, filtrů a mnoho dalších činností.

 

Převážná část rozměrů pneu máme skladem – bez objednávání !

V našem VIANOR autoservisu opravujeme osobní a lehké nákladní automobily M1, N1. Provádíme opravy, popřípadě výměny podvozkových dílů, startérů, alternátorů, výfuků, seřízení geometrie nebo světel, opravy a plnění klimatizace, opravy alu kol, brzdových komponentů, vyměňujeme spojky, prodej a výměny olejů a ostatních provozních kapalin.

Náš pneuservis, rychloservis je zařazen do systému brzdových center ATE.

Pracujeme pouze se schváleným nejkvalitnějším pneuservisním a opravárenským vybavením od předních světových výrobců. Každý rok provádíme pravidelnou kalibraci strojů a nářadí svydaným certifikátem kalibrace. Pracujeme jen s nejkvalitnějším servisním materiálem, záplatami, ventily, lepidly, závaží či dalšími vulkanizačními materiály. Též provádíme pravidelné školení našich mechaniků.

Komletní služby VIANOR pneuservisu:
 

- montáž a demontáž pneu – včetně dojezdových (run flat..)

- vyvažování ocelových a Alu disků

- opravy průrazů, průpichů

- opravy, rovnání, renovování, leštění, lakování ráfků

- mytí disků, huštění pneu inertním plynem

- uskladnění, příprava pneu a ráfků a sezónu

- seřízení geometrie na moderním laserovém přístroji

- kompletní auto klima servis (plnění i opravy)

Zákazníci si zpříjemní chvíle čekání u kávy či čaje v příjemném prostředí naší prodejny s výhledem na památnou horu Říp. Samozřejmostí je možnost bezplatného připojení na internet - wifi

Akceptujeme také platby kreditními kartami.

.

 

Pneuservis Jiří Ransdorf Roudnice nad Labem

VIANOR

PneuServis - Jiří Ransdorf
Žižkova 2483, 413 01 Roudnice nad Labem
Tel.: 416 815 695, e-mail: pneuservisjr@seznam.czWebdesign: Caramel